Kuşuma Ne Oluyor Lütfen Yardım Edin

Deniz08

Kuşum kafesin tellerinde asılı duruyor gözünü kapatıp hızlı nefes almaya başlıyor ve hiç hareket etmiyor normalde ısırırdı ama hareket etmediğinden ısırmıyorda ve her hareketimede tepkisiz resmen heykel gibi duruyor ama çok hızlı nefes alıp veriyor lütfen yardım edin kuşumu çok seviyorum fotoğraftaki gibi kaldı lütfen acilen yardım edin

6 CEVAP

evkedisimia

benimkide tünekde böyle duruyordu bizi görünce zorla bağırdı ama vefat etti bilemiyorum

Böyle yapması hastalık belirtisi ama veterinere götürmeden sorunu anlamak zor

uyuyordur benim de 3 tane kuşum vardı

Tengu

benim kuşum 8.5 yaşında 8.5 yıldır da beraberiz hiç böyle uyuduğunu görmedim. böyle durduğunu da görmedim bi veterinere danışın bence

senaau

Benim kuşum da öldü 2 ay kadar önce. Enfeksiyonu vardı tedavi görüyordu. O da boyle duruyordu hep. Kontrol edin bı yrinde birşey olmasın. Yemesi içmesi normal mi

Siyahiinci

Veterinere gittiniz mi? Kuşunuz iyi mi? :(