Son Gelişme

SudeBulut15

Merhaba hatırlarsanız bir köpeği kurtarmak istemiştim lakin Sahibi izin vermemişti. Şimdi ise mutlu haberi vereyim size:) bir kaç gün uğraşla kadını ikna ettik ve köpeği kurtardık:) şuan veterinerde kontrolü yapılıyor başında babam bekliyor bende Pet markete gelip vitaminlerini aldım :) sahip ye bulduk

5 CEVAP

DEMET92

çok sevindim çok güzel bir haber bu. Allah sizden razı olsun. bir canı kurtardınız. ve ona bir aile verdiniz. umarım gideceği ailede çok mutlu olur. :))))

SudeBulut15

sahip te bulduk

septikbaykus

Bende yavru kedilere sahip bulsam keşke ya

SudeBulut15

İnşallah bulursunuz

SudeBulut15

Teşekkür ederim