Yavru Kedim Var Ama Sosis, Balık, Süt Vs Dışında Bir Şey Yemiyor Kuru Mamaya Vs Nasıl Alıştırabilrim

yavru kedim var ama sosis, balık, süt vs dışında bir şey yemiyor yaş mamada yemiyor kuru mamada nasıl kuru mamaya vs alıştıracağım tuvaletini de yapamıyor bunları yemekten sanırım biri yardımcı olabilir mi

9 CEVAP

evet öyle sanırım ama kıyamıyorum öylede denedim az bir miktar kuru mama yedi bir daha yemedi benimde içim gitti yine idğer türlü yemek vermek zorunda kaldım

tavuk tüy döküyor

Juju

Sevdigi seyleri kuru mamaya kokusunu sindirerek deneyebilirsiniz ornegin benim kopegimde mama yemiyordu mama ile az tavuk cigerini karistirarak alistirdim

kuru mamayı sevdiği birşeyle karıştırıp alıştırabilirsiniz

Sulekaya

Ayni problem benim.kedimdede var sadece somonlu mama yiyor kuru mama az yiyor diger mamalari hc yemiyor ac brakmak gerk galiba ama ben kiyamadigimdan brakamiyrm

Sulekaya

Benim.kedim suanda ondanda skldi ne yapacagimi bilmiyorum. Tavuk haslayip veriyorum suanda

Sulekaya

Yok bende suanda oyle bi problem yok kedimin besin alerjisi var sadece su aralar. Koltuk alti kabariyor

aslında daha önceden kuru mamaya alıştırsaydınız iyi olurdu

öyle yaptım şimdi yiyor, yinede teşekkürler