Ev Kedisini Sokağa Atmışlar Ne Yapabilirim

ecenur1819

Ev kedisini yuvası ile atmışlar bizim balkonun önüne girişte oturuyorum ne yapılır bilmiyorum sokak ta yaşayamaz gri beyaz bı kedi mama verdim ama korkmuş tıslıyor sizce ne yapmak lazım ?

6 CEVAP

ecenur1819

Düşündüm karar verdim ben bakacam kimseye vermicem
Atan kişiye beddua etsin bana da dua etsin
Allah ta kabul etsin amin

Size en yakın veterinere götürüp çipini okutun, isim soy isim tc öğrenip tarım ve orman bakanlığına şikayet edin 5-10 bin ceza yiyip aklı başına gelsin, çektiğiniz fotoğrafı saklayın evden kaçtı haberimiz yok diyemesinler,çipi yoksa kendiniz bakabilir veya sahiplendirebilirsiniz herkese iyi formlar.

***Allah böylelerini nasıl biliyorsa öyle yapsın yazık ya oda can hiç dışarıda kalmamış ki dışarıya nasıl uyum sağlayacak oğlum benim canım her şeyim kendim doğurmuş gibi çok seviyorum çipini veterinere okutun tarım ve ormancılık bakanlığına şikayet edin ceza alsın bakmak istemese bile sahiplendirsin sokağa atmak nedir sizin yerinize biz bütün bedduaları bol bol ettik ***

songuladali81

PAPAZxRICHARD da dediği gibi sahiplenin.

Ahudr

Paylasimda eskiymis baya ama merak ettim son durum ne acaba :)