Oğullarıma Eş Almak İstiyorum

wivenisur

Arkadaşlar 2 tane kuşum var. Biri sultan papağanı, diğeri muhabbet kuşu. İkisininde kafesleri ayrı, ama oda içinde hep beraberler, arkadaşlar. Muhabbet kuşumun eşi vardı, ama öldü. 2 ay oldu öleli. 2 oğlum kaldı şimdi. 2 oğluma da birer eş almak istiyorum. Fakat 250-300 TL arası fiyat söylüyorlar. Kedi ve Köpekler gibi ücretsiz sahiplendirme yok mu? Bu sitede, ya da başka sitelerde? Ben bulamadım da. Yardımcı olacak var mı? Bursa-İnegöl

2 CEVAP

dollfacepersian

Çok önceden cennet papağanı ve muhabbet kuşları ile ilgili araştırma yaparken sadece kuşlar ile ilgili bir platform bulmuştum. Macaw papağanı gibi büyük ve pahalı ırklar dahil birçok kuş türü ücretsiz olarak sahiplendirme ilanları vardı diye hatırlıyorum. Siteyi sizin için aradım ama henüz bulamadım.Bu site haricinde hayvan sahiplendirme sitelerinde ücretsiz kuşlar bulunabiliyor. Birde petshoplar hasta kuşları(iyileşebilecek hastalıklar) ücretsiz verebiliyor diye biliyorum. Bu şekilde sahiplenme imkânınız olursa hem hayat kurtarmış hem de oğullarınıza eş bulmuş olursunuz diye düşünüyorum. Umarım ikisine de eş bulabilirsiniz

wivenisur

Sağ olun.