Pro Plan Mı Exclusion Mi?

FatmaCD

Anket

Pro Plan
(5 oy)
Exclusion
(3 oy)
Toplam (8 oy)

Bir süre Acana Markasını kullandık şimdi Pro Plana geçiş yaptım kızım 2 Yaşında, Exclusiona gecis yapıp yapmama da kararsizim bir tane mamada sabit kalmak ıstiyorum artık. Acanayi da çip taktıktan sonra bagisikliligi güçlenmesi için almıştık veteriner Önerisiyle Pro Plana geçtim fakat onunla ilgili de olumsuz yorumlar görünce kararsız kaldım. Fikri olan var ise yardımcı olursanız sevinirim.

6 CEVAP

simbakedi

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/130073-exclusion-ton-balikli-kisir-kedi-mamasi-inceleme

exclusion markayı kimseye önermem artık, gerçekten zorda kalmadıkça da almam. sebeplerini burada yazmıştım isterseniz bir bakın

Bgmd

15 yaşına kadar proplan RC hilss yiyen kediler var her kotu yoruma göre mama değiştirmek doğru değil. Kedinizde idrar sorunu kilo problemi ishal yapmıyorsa kedi seviyorsa proplan ve RC gibi mamalara devam edebilirsiniz yıllarca yiyip 15 yaşına geçen kediler varsa sırf içeriğine bir kedi kullanıcısı iyi dedi diye yeni mamalar denemem .

Cemalchief

Çok yerde yazdım aslinda proplan orta segment mama 10 uzerinden 5-6 puan verilebilir. Bu kadar çok tutuluyor olması tamamen marketing firmanin nestlenin olmasidir. Kotu degil ama cok iyi de degil bu kadar. En azindan icinde %35 -40 civari et ve hayvansal urun var

simbakedi

bence proplan kötü değil o kadar ama tabi acana kadar da iyi değil. ben de nd, proplan arası döndürüyorum şu an kedimi. aslında geçen gün petlebide nd testerları vardı belki denemek istediginiz mama da vardır ama sipariş için belli bir tutar gerekli tabi maalesef. portakal değil ama nd et kokuyor proplan gibi kokusuz değil, acana kadar yoğun da değil ama kedilerin burnu farklı olduğu için portakalı da alabilir yani koku olarak bilemedim :D

Bgmd

*kedi sahibi

FatmaCD

Cevaplar için teşekkür ederim iyice kafam karıştı 😆😆 Kısır Norveç Melezi için hangi mamayi seçeceğim şimdi 🙈Nd nin Somonlu kisir mamasinda portakal var bizim ki portakal kokusuna tahammül edemiyor o yüzden korkuyorum yemez diye eğer ki baskın bir kokusu var ise, fiyatı da uygun değil ki deneyim yemezse bisey olmaz gibilerinden de takılmam şu an 6 aylık pro planı var, fiyatlar iyice ucmadan bir tane daha mama almak istedim kararsız kaldim