Kısırlaştırılmış Kedi-Acana Pacifica

BanuYuzgec

Merhaba 9 aylık dişi kedimi kısırlaştırdım ve mama olarak acana pacifica kullanıyorum. Sürekli aynı mamayı yemekten sıkıldığını düşündüğüm için hem de kısırlaştırdığım için mama değişikliğine gitmeyi düşünüyorum. Şu an kilo problemimiz yok hatta zayıf bir kedi acaba acananın başka bir çeşidini mi denemeliyim yoksa kısır kedi mamasına geçmem mi sağlıklı olur veterinerimizden net bir bilgi alamadım. Tavsiyede bulunabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim.

33 CEVAP

septikbaykus

tavuk tüy dökmüyormu ya ?

BanuYuzgec

Acana balıklıdan önce tavuklu mama kullanmıştım benim kedimin tüylerine pek yaramamıştı biraz da kaşıntı yapmıştı

BanuYuzgec

Grasslanda geçersem kademeli olarak geçiş yaparım çok tşk