İnternette Bi Hayvan Katili Gördüm

esma6363

Arkadaşlar youtube da sude andaş diye afedersiniz bi şerefsiz gördüm hayvanlara türlü türlü eziyetler ediyor köpekleri döverek kanlarını akıtıyo kedileri boğarak öldüryo hayvanların derisini yüzüyo çok alçakça bişey youtube ye girip izlemenizi rica ediyorm ve bunu gören hayvan kurumları hiç bişy yapmıyolar çok üzücü bi durum....

2 CEVAP

didemkaranfil

Geçen yıl ifadesi alınıp serbest bırakıldı.Hayvanlara bunu yapan hasta zihniyetler yaptıklarının karşılığını bulmalı,tedaviyse tedavi cezaysa ceza.
http://www.basin54.com/kiz-bulundu/

Emomomos

Bu hu ağı ağılı mihuu köyü gün oley