Ne Yaptığınızı Biliyoruz Mektup Kampanyası Ptt

Petekbali

Tarım orman bakanlığına Ne yazmalıyım gidenler fikirlerini paylaşırsa çok sevinirim video şart mı birde video da gonderiliyormus sanırım

3 CEVAP

Petekbali

Mustafa Destici sokak hayvanlarını öldürelim diyor Fox fatih portakal yayınladı Bakanlıklar belediyelerle anlaşma yapmış kulağı küpeli köpek toplatilamaz normalde sokak hayvanlarını barınaklara alıyorlar şuursuzca mahallemizde baktığımız canlar aliniyor yani ölüm kampına haytap mektup kampanyası başlattı ne yaptığınızı biliyoruz adlı mektup yazıp tarım orman bakanlığına gönderilecek 20 TL de ücreti var ben ne yazcam bilemedim bana kal geldi gidenler varsa bilgilendirin nolur

Petekbali

Lütfen birlik olalım durum ciddi ben bilmiyorum ne yazilcak video şart mı

somnium

mektup kampanyası nedir?