Kedimi Sahiplendiriyorum

Kedimi sahiplendiriyorum eminim benden daha iyi bakan birileri olur burada onu çok seven bir komşumuz var çok cadı bir kızı olsa da sanırım yumağa iyi bakarlar. Burada iki arkadaşın yazdığı şey yazıldığından beri kafamı kurcalıyor.acaba yumak benimle mutsuz mu diye ya da gerçekten doğru düzgün bakamıyor muyum ? Her neyse sanırım haklılar daha aşılarını bile yaptiramiyorsam ne diye bakmaya çalışıyorum ki keşke sizin kadar durumum iyi olsa da her mama bittiğinde anneme babama "kediye mama almam lazım" demeden kendi paramla kendi gelirimle alabilsem ama öğrenciyken öyle olmuyor işte her kedimin ihtiyacında onlara muhtacım buda beni üzüyor. Kendi evime çıkana kadar da böyle olacak sanırım yumaktan hiç vazgeçmek istemiyorum bu beni aşırı derecede üzüyor.onu çok seviyorum fakat bakamıyorum . Bu benim suçum değil onu ölmesin diye aldım ve imkanım el verdiğince bakmaya çalıştım.simdi sanırım daha iyi bakabilcek birine vermeliyim.bu yazıyı yazma nedenim artık bu siteye girmem için bir sebep kalmıyor.Sizden hakkınızı helal etmenizi istiyorum birebir tanismasak da bilgilerinizi paylaştınız zaman ayırdığınız bunun için çok teşekkür ederim herkese...kendinize iyi bakin

24 CEVAP

Bende vermek istemiyorum ister miyim hiç ama ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorum

Çok teşekkür ederim bana en umut dolu gelen yazılardan bir tanesi tekrar çok teşekkür ederim:))

eccakir

Kedi terasta mı yaşıyor?

Terasimizin kapısı sürekli açık istediği zaman giriyor biz yemek yerken masaya çıkmaya çalıştığı için kızıyor babam bazen yoksa başka bir sorunumuz yok

dollfacepersian

2 gün önce bu soruda çok farklı şeyler yazmışsınız ama https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/17832-kedi-bakimi
2 günde herşey değişti mi yani? Bence kendiniz ile çelişiyorsunuz ve tepki aldığınız için durumu daha iyi göstermeye çalışıyorsunuz

İnanmaniz icin ne yapabilirim bilmiyorum fakat Durum tamamen yukarıda anlattığım dan ibaret

Belirtmiş olduğunuz yazımı bir daha okudum da bir miktar abartmis olabilirim konudan dolayı :)

Fakat tekrar söylüyorum ki babamın içeri girmesine kızdığı nokta yemek masasına çıkıp yemek yemek istiyor olması

ecrinnurAslan

Sizi çok iyi anlıyorum aynı şey benim başıma da geldi