Jöleli Kedi Maması / Kalp Rahatsızlığı ?

Gul36

Dün sevgili riuhole yaş mamalarla ilgili bir soruda, jöleli konserve mamaların kalp rahatsızlığına yol açabileceği ile ilgili bir şeyler duyduğunu söylemişti. Kendisi de kesin bilgi sahibi değildi. Ben de bu konuyu araştırdım ancak bir makale vs. bulamadım.

Biz Schesir, Naturea, Animonda gibi yaş mamalar kullanıyoruz, bazılarının kendi suyunda pişirilmiş olanları da bulunuyor. Bunları mı tercih etmeliyiz daha çok? Jöle konusunda kesin bilgi sahibi olan var mı?

37 CEVAP

Gul36

Guncel

septikbaykus

Yok artık daha neler.

Gul36

?..

Saçmalamışlar bence

Bilgos

bizim kediler jöleli mama sevmez ama kalp rahatsızlığı mı mamanın markasına bağlı

onurtemiz

@Gul46 sen hatayı RCanin alarak yapmışsın :D alıştı ona canı şeker ve ya zararlı şeyler çekiyor (Bizim hambuger ve patates kızartması gibi :D)

Gul36

@onurtemiz Ben kedime RC yaş mama hiç vermedim, yanlış anlaşılma oldu herhalde. :D