Kuşum Hiç Ötmüyor Konuşmuyor Ayakları Soğuk Sürekli Uyuyor Ne Olabilir?

emineturhan

Kuşum 2 gündür ötmüyor uyuyor ayakları soğuk kabarıyor tam uçamıyor tüyleride açık oluyor bazen ne olabilir?

3 CEVAP

ceydaazakli

Kuşunuz ilgi istiyor olabilir. Size küsmüş olabilir, onunla ilgilenin. Konuşmaya çalışın aynısını bende yaşadım, konuştum biraz kafesinden çıkarttım evde uçtu. Kendileri kafeste kalınca uzun süre sıkılıyor küsüyorlar. İstemeden ilgisiz bırakabiliyoruz. Olduğu ortamda sürekli ses olursa o sesleri dinler ilgisini çeker. Kendisine gelir.

emineturhan

Sabahtan beri konuşuyorum hiç sesini bile çıkartmıyor uyuyor kabarıyor korkuyorum bişey olucak diye yarın veterinere götürücem

emineturhan

Bi sorunu daha var ishal yapıyor yeşil yeşil