Muhabbet Kuşumneden Bunu Yapıyor Acil

ill

Merhaba bir muhabbet kuşum var ve sol tarafında ayağı boşa düşüyor yani birden bire yetisini kaybedip öne doğru açılıyor be tünekte dengesi kaybedip kendini yere atıp duruyor çırpıyor sürekli daha önce böyle bi durum yaşayan var mı ya da veterinere giden diyeceksiniz ki belki neden götürmüyorsun hayvanı öğrenciyim staj ücretimin yatmasını bekliyorum + 6 kedi ve sayısızsokak kedisine bakıyorum o yüzden sizden ricam bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim

2 CEVAP

Seulaplt

Ayağında kavrama yetisi hiç yoksa, sallanır şekilde boşta duruyorsa kırık olabilir

aslihan_e

Onu veterinere götüremiyorsanız muhabbet kuşu yetiştiren, kendisi üretim yapıp satan insanlar var ya, onlara götürüp danışın en azından. Onlar genelde muhabbet kuşu rahatsızlıklarında bilgili oluyor. Özel olarak sadece kuş satan petshoplar var ya, oraları kast ediyorum.