Hayvan Hakları Eros Kedi

Tolga_yay26

Merhaba arkadaşlar benim gibi üzülüp düşünen binlerce vatandaştan sadece birisi olarak soruyorum Hayvan Hakları çokmu yetersiz bu bir değil iki değil yıllarca hep istediğimiz Hayvan hakları birazdaha yasallaştırılsın göz önünde bulundurulsun hukuki yargı bence çok yetersiz bu konuda vatandaşlar olarak yapabileceğimiz birşey yada başvurabileceğimiz bir merci yokmudur iki günde unutulup gider diye içim sızlıyor

5 CEVAP

kedibabasi66

Ben sosyal medyadan tepkimi günlerce verdim. Hatta dahada ileriye gittim ama burdan yazmayım. Burda kim yazmış diye bakayım dedim. İlginiz için teşekkürler. Güncel kalsın.

Sezgek

Erosla ilgili yazmak istediğim söylemek haykırmak istediğim o kadar çok şey var ki o kansız katile söylemek istediğim ama biliyorum ki bunalt bir işe yaramayacak sadece öfkemi kusmuş olacağım ne yapabiliriz inan bende bilmiyorum imza toplanıyor sivil toplum kuruluşları ayaklanıyor dernekler eylem yapıyor nafile asma akıllı bir ceza olması için mecliste yasa tasarısı olarak sunulmalı ve en önemlisi de onaylanmalı peki sizce meclisteki çoğunluğun umrunda mı hayvanlar sanmıyorum çünkü onların kendi halkı bile umrunda değil hayvanlar mı umrunda olacak ilk olarak halkın %51 inin zihniyetini değiştirebilmekle başlıyor iş

Tolga_yay26

O Kansızın ceza almamasıda benim kanıma dokunuyor düşünüyorum düşünüyorum saatlerce cevap bulamadım nasıl bukadar vicdansız cani acımasız oluyor Dünyada akli dengesi yerinde olan birisinin bunu yapması imkansız bu yüzden çok tehlikeli o kansızın serbest kalması hakimin hükmünü geçtim avukatın onu savunması bile şakamı Mesleğimi bırakırdım yine o pisliği savunmazdım

basakttt

cimere yazın arkadaşlar en azından deneyelim ne kadar çok kişi o kadar iyi

cemremio

Twitter a yüklenin arkadaşlar