Trafik Canavarı Deşifre... 16 Nnn 10... :(

ecemomer

28.05.2018 pazartesi günü saat 18:37 de gözümün önünde şahit oldum inanılmaz üzücü bir olay yaşadım nilüfer Bursa da Şahinkaya Koleji altınşehir Şahinkaya parkı önünde bir yol kenarına yatmış uyurken sokak köpeğinin,bir canın üstünden araba geçti adama napıyosun diye bağırıp çağırdım arabasının önüne atladım kaçmasın diye :( vurdum kaputuna durmadı körmüsün dediğimde de görmedim nolmuş alt tarafı bi köpek dedi pislik herif bastı gitti siyah beyaz bir sokak köpeği arka ayakları kırıldı muhtemelen lütfen onu bulun ben aradım veterinere götürmek için ama canının acısından kaçtı benden bulamadım nolur yardımcı olursanız çok mutlu olurum o kadar üzüldüm o adam nasıl geçti ordan hayvancık bağırdı ama durmadı geçti hayvan herif siyah bir volvo 16 NNN 10 plaka nolur bişey yapın sessiz kalmayın...bu plakayı yayalım sessiz kalmayalım....

2 CEVAP

Derdedermanim

Bir kamera görüntüsü var ise şıkayetçi olduğunuz takdırde araştırılır ceza yazılır bukadar...Köpek hangi belediyenin sınırlarında ise yerini tespit ederseniz arayım ekip yollayıp alırlar barınağa tedavi ederler geri yerine getirilmesini istersenizde getirirler.

ecemomer

Bursa Nilüfer Belediyesine bağlı Altınşehir semti tedavi edilirse o kadar mutlu olurum anlatamam mutlaka oralarda bir yerlerde o hayvancık kıvranıyordur :( kamera göremedim baktım ama şikayet ettim