Acil! Ölüyor!!!

Merloli

arkadaşlar! belki önceki sorumu gören olmuştur görmediyseniz de evimin bahçesinde yaşayan kedi ölüyor!! hiç hareket etmiyor, sese tepki vermiyor... ara ara çok az da olsa kuyruğunu oynatıyor.. onu veteriner götürmek istiyorum ama annesi başında, başında olmasa da az ötesinde hep bekliyor. onu nasıl alabilirim? bir fikri olan yok mu??? ve anne kedi saldırır diyorlar bu ne kadar doğru?

9 CEVAP

sophiee

Arkadaşlar merloli o gün telaştan olsa gerek bu soruyu birden fazla sefer paylaştı. Sonrasında veterinere götürdü tedavi ettirdi ama kurtaramadılar yavruyu.

mhmttnc

kedi hiç belli değil ki oraya düzenli mama götür eğer canlanma gerçekleşmemişse ve sıkışmış ulaşamayacağın bir yerdeyse itfaiyeye haber ver

mhmttnc

bir de bulunduğu ortam neresi

septikbaykus

Yahu koyduğun fotoğrafdan sen bişey anladınmı ? anneside kedi değilmi sonuçta kapkan vs değil gelip öldürmez seni zira tedavi ettirceksin kediyi hani.

mhmttnc

yanii doğru söyledin v4pati

kedisever-34

Anne kediyi başka bir yere çek yaş mama ile ?? sonra yavru kediyi al veterinere götür çok zor olmasa gerek..saldırsa bile öldürmez yani en fazla tıslar

septikbaykus

İstanbulda olsa gidip ben bakıcam. veterinere götürmeden 3 yavruyu tedavi ettim şırınga antibiotik vs ile

Merloli

Evet kusura bakmayın telefon yüklemeyince üç kere paylaştım soruyu veterinere götürdüm uzun bir süre orada kaldık, eve getirdiğimde daha iyiydi ama malesef dayanamadı meleyim :(