Islık

SudeBulut15

Merhaba. Ponçik’in yeni arkadaşları vardı ama meleğim daha yeni yeni onlara alışırken maalesef kaybettik :( 1 yaşında sultan papağanı ve Pakistan papağanı sahiplenmiştik yalnız kalmasın diye :( Sultan papağanı 20’den fazla kelime biliyor , ve Çanakkale marşımızı söylüyor. İnternette bir sayfada kuşlarda ıslık ezberi birçok soruna yol açabilir yazıyordu. Ama yeni sultan p. Arada sırada ıslık çalarak şarkı söylüyor. Biz öğretmedik , eski sahibi öğretmiş. Bir sorun olur mu?

2 CEVAP

Elifoo

Ne gibi bir sorun oluyormus ki, ilk kez duyuyorum :)

SudeBulut15

Bende ilk kez duydum . Sonuçta bütün papağanlar ıslık şeklinde ötüyor. Boğaz’ı tahriş oluyormuş. Boğaz’ı kuruyormuş. Canı acıyormuş