Burda Kedimi Güvenerek Sahiplendirdim Şimdi Kedimin Onlarda Olamadığını Söylüyorlar 24 Saat Geçmedi

rumeysakuru

İyi akşamlar arkadaşlar 1haziran tarihinde burdan hızıma kalıcı yuva bulmak adına ilam verdim keşke vermeseydim ertesi gün bir numara ile iletişim kurduk o kadar heveslilerdiki bende mutlu oldum iyi bakılacak diye bir amca küçük kızı İçin almak istediklerini söyledi bende küçük kızda sevindin benim güzelliğimde iyi bir yerde olsun diye verdim verirken ara ara fotoğraflarını ve ziyarete geleceğimi söyledim 2.5 sene bakmışım elimde büyümüş sonuçta kolay vazgeçilmiyor. Daha 24 saat geçmeden kedimin omlarda olmadığını birine verdiklerini ve kime verdiklerini bilmediklerini söylüyorlar ne yapabilirim yardımcı olun lütfen kızıma zarar vermelerinden satmalarından sokağa bırakmalarından korkuyorum sokağa bırakacak olsam neden sahiplemdirmek isteyeyim

5 CEVAP

ursaminor

Size özelden mesaj attım yapabileceklerinizi. Zira alan kişi buradan sahiplendiğine göre, forumu da okuyor olabilir. Hazırlık yapmasını istemedim size gösterdiğim yol konusunda.

rumeysakuru

İlk defa böyle bişey yaptım sözleşme aklımın ucuna Bile gelmedi insanları kendimiz gibi sandık acısını çekiyoruz

onurtemiz

Neden sözleşme uygulamadınız ? Yakalarına yapışın.

aleynacamgoz

çok üzüldüm cidden bu yazıyı okuyunca bi gelişme var mı inşallah bulmuşsunuzdur:(

Aynur3754

Ah bebeğim çok da güzelmiş Allah a emanet olsun :( inşallah bulunur