İsim + Soru

eltarcin

Anket

Koya
(0 oy)
Perseus
(2 oy)
Calypso
(3 oy)
Argus
(18 oy)
Black Pirate (BP)
(2 oy)
Pandora
(4 oy)
Atlas
(3 oy)
Minos
(2 oy)
Briares
(1 oy)
Silena
(0 oy)
Toplam (35 oy)

Merhabalar. Hep kedi köpeğe isim aranır ama bu defa durum farklı. Civcive isim arıyoruz :) Yaklaşık 50 isimden eleye eleye 10 tane bıraktım. Dilerseniz aşağıya kendi önerilerinizi yazabilirsiniz. Bu arada üzgünüm biraz fazla isim oldu :D

SORU: Civciv karton kutuda duruyor ( Tabii günde 4-5 defa rahat evde ve terasta geziyor) Maalesef gün içinde ondan ayrılmam gerekiyor. Üzerine hava alması için delikleri olan iki tane kapak koyuyorum.(Çünkü uçuyor) Ne var ki çıkmaya çalışırken kafasını kapaklara vuruyor. Bunun çözümü var mıdır? Veya bir sorun olur mu? Teşekkürler..
Not; Cinsiyeti hakkında bir fikrim yok :DD

4 CEVAP

Elifoo

Ay bu cocugun adi bence kesin argus olmali, harry potter izlediniz mi hic bilmiyorum ama ordaki argus filchin aynisi :D hayirli olsun yeni bebisiniz :)

Elifoo

Ooooo hem de argus filch, hayirli ugurlu olsun :))

eltarcin

Teşekkür ederiz :)) Baktımda benziyor hakikaten. Aslında Harry Potter izlemedim, isim de oradan gelmedi, Yunan mitoloji'sinden :DD Ama Argus olabilir.

eltarcin

Argus oldu bebişin adı :) Tabii bir isimle yetinmedik :DD Petlerim bölümüne ekleyince bakabilirsiniz :) Oy veren herkese teşekkürler..