Kedimi Alıp Gitti

Lütfen yardım edin sokakta yavru kedi bulmuştum uzun süredir bakıyordum dükkanımızda duruyordu dükkanımla evim birleşik pazar günü bir bayan kedimi alıp kafese koyup karşımızda residenceye girmiş residencenin görevlilerine sorduk burada 1060 daire var nerden bulabiliriz dedi
Bişey yapamayız dedi birde sokakta çok yavru kedi var onları alın dedi sadece 1060 daire var nasıl bulabilirim kameralardan alan kişininin yüzünü bulmaya çalışacağım sizlerde yardım istiyorum
Birde KEDİMİ ALAN KİŞİ BU YAZIYI GÖRDÜYSENİZ LÜTFEN KEDİMİ GERİ VERİN BENİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

1 CEVAP

Roza23

Evden çıkarmayacaksanız o şekilde aramaya devam edin bence diğer türlü kadin sahiplenmiş gibi duruyor. Kotu bi niyet olduğunu dusunmuyorum. Ama alip güvenliğini saglayacaginizi düşünüyorsanız kedinin fotoğrafını yapistirabilirsiniz. Gorunce dönüş yapacaktir