1 Tane Yavru Civciv

Umut34

Pazardan civciv aldim. Ne kutuda nede baska biyerde uyuyor. Sadece avucumun icinde uyuyor. Dolasacagi zaman dolasiyor evin icinde sonra koşa koşa geliyor hemen avucuma. Sebebi nedir acaba? Zayifladi avucumda bisey olurmu kutuda bagriyor avucumun icinde hic sesi cikmiyor

6 CEVAP

Avcunuz sıcak olduğu için annesi

Kuluçkaya yatıyor zannediyor♥

Tekhsyn

Kutu ayarla bir tane bir tanede sarı ampul veya florosan ama sarı daha rolursa daha iyi olur kendini daha rahat hisseder ampul devamlı yansın ve yanina bir civciv daha koy eger mumkunse sonra ampulu yaktiktan sonra 3 tarafini kapat iveri biraz sıcak olsun biraz da cp etlik civciv yemi al 150 200 gram aldigin yemi 2 adet pet sise kes birine yem birine su koy sakın suyu ihmal etme o yemler biraz susatır bide arada bir calpol mor renkli olanı verki hayvanin şeker ihtiyacini karsilasin hemde rahatlasın rahatlatsın işik devamlı acik kalsın o zaman susar zaten uyuyacagi zaman ışık onu etkilemez altına gazete sermeyi unutma yemi illaki dokuyor sakın yaş ve dışkıli yere yatırma hem koku yapar hem hasta edersin civcivi hadi kolay gelsin baska soru sormak istersen mesaj atarsın

Umut34

Ama baya zayif oldu avucumun icinde gık cikarmiyor gecede avucumun icinde korkuyorum :))

Umut34

Bu tavuk ozaman ayy :::)))

Derdedermanim

Tek civciv sizi arara hiç susmaz iki tane almalıydınız gerçi nereye kadar nasıl olur evde oda var ben çocukken hep tek civciv alırdım tabi hiç uyutmazdı bir kere elime alıp uzanırken uyuya kalmışım uyandığımda altımda kalıp ezildfiğini farkettim tam bir faciaydı kendimi suçlamış çok üzülmüştüm.