Nolur Yardim Edin

Umut34

Cuma günü pazardan 1 tane civciv aldim bugune kadar herséy yolundaydi koşuyodu geliyodu peşimden. Bugun ne yemek yiyor ne dolasiyor hic bisey yapmiyor ufak ufak cik cik diye ses cikartiyor. Hep uyuyor devamli uyumak istiyor. Ne yapabilirim önerileriniz varsa paylasirmisiniz cok acil tesekkurler

2 CEVAP

Belki hasta olmuş olabilir bide yavru olduğu için (hasta ise ) veterinere gitmenizi tavsiye ederim geçmiş olsun:(

Sevgi_ylzy

hastalanmış olabilir bencede bir veterinere götürürsen daha iyi olabilir. Bu arada iyişallah çabucak iyileşir. :)