Yaş Mama Markası?

Aysetaha

Arkadaşlar kızım yaş mama çok seviyo aslında çok fazla verme taraftarı değilim ama haftada bir de olsa değişiklik olsun die vermek istyrm.sormak istediğim hangi marka yaş mama kullanıyosunuz ve kedinize kaç günde bir veriyosunuz merak ediyrm şimdiden teşekkür ederim

6 CEVAP

kedilimadam

Ben 4 aydır hazır yaş mama kullanmıyorum.Evde kendim yapıyorum ve her gün veriyorum.Her gün yaş mama verdiğim için de haftada bir kere dişlerini fırçalıyorum.Daha öncesinde instinct somonlu ve schesirin kendi suyunda pişen çeşitlerini kullandım.Instinct'ten benim çocuklar pek hoşlanmadı açıkçası severek yemediler ama schesirin kendi suyunda pişen çeşitlerinin hepsini denedim, hepsini de çok severek yediler.Şahsi önerim imkanınız varsa kendiniz yapın, çok daha sağlıklı ve faydalı olacaktır.Ama yapamam diyorsanız ben schesirin kendi suyunda pişen ürünlerini öneriyorum.

Infernus

Ben de schesir ve naturea kullanıyorum. Kediniz az su içiyorsa 2 günde 1 öğün de verebilirsiniz. Ben böyle yapıyorum.

Miniminimini

Schesir kullaniyoruz, haftada 1 defa verilmesi soyleniyor genelde ama ben 3 gunde 1 veriyorum.

Aysetaha

Kedilimadam verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim yaş mamayı nasıl hazırlıyosunuz peki kendiniz?

Aysetaha

Schesir markayı sipariş vermeyi düşünüyorum verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim

kedilimadam

Burada birkaç tarif bulabilirsiniz:)