Kedime Çip Taktıramıyorum?

Simgebykl

kedim 4 yaşında, çip taktırmak istiyorum, il ve orman bakanlığını aradım fakat para cezası uygylanacağını söylüyor, sokaktan yenı sahiplendim dedim, nasıl yapacağımı bilmiyorum yardım eder misiniz

6 CEVAP

Catsusam

Veterinerler yardımcı olur. Çok saçma bir uygulama. Sanki sokaktan hayvan sahiplenme dermiş gibi. Veteriner ile görüşün, yardımcı oluyorlar. Uzun ve mutlu bir ömür dilerim dostunuzla birlikte :)
Buraya il ilçe yazarsanız belki arkadaşlar veteriner de önerebilir size.

Misislama

Eğer kediniz küçük gösteriyorsa ebat olarak kac yasinda oldugunu bilmiyorum vs diyip onlarında yardımcı olmasiyla taktirabilirsiniz. İkinci bir yol olarakta barinaga gecirip ordan sahiplenirsenizde geciriyorlar kisirlastirmada ucretsiz olmus olur hem sokak kedisi neticede (bulunduğunuz yerdeki hayvansever gruplarla temasa geçin)

Sabisim

Özel veteriner klinikleri takıyor tabi yaşını küçük yazmak zorunda kalıyorlar.

Sabisim

Özel veteriner klinikleri takıyor tabi yaşını küçük yazmak zorunda kalıyorlar.

Sabisim

Özel veteriner klinikleri takıyor tabi yaşını küçük yazmak zorunda kalıyorlar.

Sabisim

Özel veteriner klinikleri takıyor tabi yaşını küçük yazmak zorunda kalıyorlar.