Muhabbet Kuş Yemi En İyi Marka Nedir?

Muhabbet kuş yemi en iyi marka nedir? Ben Versele Laga Prestij alıyorum(bugün bu siteden şimdi de aldım) ama başka daha iyileri varsa onu almak isterim. Ek olarak ve mamasında versele laga nın pelet yemini kullanıyorum ama doğru mu yapıyorum bilmiyorum. 3 aylık bir yavru kuş 34 gram tartığımda, acaba zayıf mı? Jumbo , show jumbolardan değil

2 CEVAP

Ben Gold wings premium kullanıyorum. Dilerseniz araştırın. Ödül almış bir mamaymis

Çok teşekkür ederim 😊