Virbac Kullanan Var Mi

yagmurryamaan

Selamlar proplandan virbac markali mamaya geçtik.Taneleri cok iri.Kullanan var mi gerçekten memnun musunuz

7 CEVAP

Ketonmanya

Günaydın @oykuyildiz,

Virbac, yeme garantili bir mamadır. Yani eğer kediniz yemiyorsa koşulsuz olarak mamayı aldığınız kliniğe gidip iade edebiliyor ve ücretini geri alabiliyorsunuz. Biz uzun süre Virbac kullandık ve kedilerimiz severek yediler. Fakat yeni aldığımız paketi yememeye başladılar. Mamayı koklayıp yanında uzaklaşıyorlardı ve açken çıkardıkları sesle miyavlıyorlardı. Biz de mamayı hekimimize götürdük, geri aldılar ve yeni paket mama verdiler. Eğer onu da yemezlerse ücret iadesi yapabileceklerini söylediler ama yeni paketi aynı iştahla yediler. Muhtemelen yemedikleri mamanın paketinde göremediğimiz bir delik falan vardı ve mama bayatlamıştı. Demem o ki, ürünlerinin arkasında duran bir firma. Aldığınız yerle gidip bir konuşmanızı tavsiye ederim.

Bol patili günler dilerim. :)

oykuyildiz

Bende yeni başladım ama çok severek tüketmiyor ilk kez bir mamayı iştahla yemiyor .

oykuyildiz

mecbur yiyecek urıner 2 mamasını aldım çünkü kendi iyiliği için yemek zorunda ki aç kalınca gıdım gıdım yiyor :)

Ketonmanya

Daha önceki sorunuza aldığınız cevaplar tatmin etmedi sanırım. :)

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/183603-virbac-mama-kullanan-var-mi

Hadi yine cevaplamış olalım, Virbac şu an Türkiye'de içerik olarak bulabileceğiniz en iyi mamadır. Bence fiyatını gerçekten hak ediyor.

Sabisim

Evet ben kullanıyorum üriner sistem için olanı gayet güzel bir mama.

Cemalchief

Virbac güzeldir, kedimin geçmeyen deri sorunlarını dermatology mama ile geçirdik 2 paket kullanımda. Sonrasında virbac bir süre kısır serisini kullandım ama sanırım sonrasında sindirime ağır gelmiş olsa gerek çok yediği zaman kusardı. Bizde hills tahılsıza geçtik bir sure sonra tekrar virbac kullanacağım. İçerik olarak çok tatmin edici ve kaliteli. Tek eksi yani birazda taze et bulundurmaması. Baska bir veteriner ağır vaka üriner sorunu olan kedi tedaviye yanıt vermeyip bu mama ile iyilestiğini söyledi. Sanırım tedavi amaçlı üzerine yok markanın

AlbayFatmanur

Virbac = kalite… enerji verir, içten içe tedavi eder bağışıklığını güçlendirir, tüylerine bakım yapar. İyidir. Bizde bu mamayı kullanıyoruz.