Kedim Kizginmi

Scot

2 gundur evden oglen cikip gece 12 de felan geliyordum.bugun evdeydi ve kedimi sevmek icin kucagima aldim kucagimda durmadi kaciyor kulaklari geride kizgin bi tavri var.dun gecede yanimda yatmadi normalde hep yanimda yatardi.ne yapmaliyim kizdi galib bana

14 CEVAP

ersoyesraaa

Ne yazık ki yapabileceğiniz birşey pek yok benim kedim de aynısını yaptı bana yapmaniz gereken onunla biraz daha ilgilenmek mesela ona en sevdiği şeyi alıp verirseniz ve bunu sürekli yaparsanız eski hâline dönecektir

Gul36

Biraz ilgi eksikliği olduysa şimdi size naz yapıyordur o. Huyuna gitmeniz gerek tabii ki. Ödül mamaları var, onlardan alıp severek, güzelce konuşarak verebilirsiniz. Kedilerin geneli ödül mamalarına bayılır. Yavaş yavaş eski haline dönecektir, merak etmeyin.

sophiee

Ödül maması ya da konserve mama vermeyi deneyebilirsiniz. Özellikle ödül mamasını elinizden yedigi için güzel oluyor :)

Scot

Cok saolun tesekkur ediyorum hepinize.yavru kedim icin odul mamasi varsa onereceginiz sevinirim

Gul36

Gimcat Malt Kiss, Gimcat Multi Kiss (içinde şeker olduğu için fazla kullanılmaması gerek ama), Gimcat Kitten Sticks. Sert olanları kırarak veriyorum ben, bütün verince ağzından düşürüyor. Başka markaların varsa bilenler yazacaktır. :)

Scot

Yardimci olucak kimse yokmu?

kedinizin cinsiyeti ne acaba

Scot

Disi cinsiyeti

Scot

Sevebilecegi ne alabilirim biz sadece mama kullaniyoruz oyuncaklarida var ama seviyor diye ponpon topu almistim biraz daha ilimli yaklasiyor ama yinede biraz mesafeli

Scot

Baska yapabilecegim bisey varmi acaba yardimci olun lutfen

Ne kdar çok yanınızdan kaçsa da onu yanınızda tutup sakin bi ses tonuyla konuşup sevip daha sonrasında ödül mamasıyla ödüllendirebilirsiniz

dollfacepersian

Maddi durumunuz yeterli ise yanına bir arkadaş sahiplenmeniz çok iyi olur aslında. Yaşı yaşına yakın aynı cinsiyette olursa çok daha iyi olur. Bu şekilde yeterli ilgi gösteremediğinizde küsmek yerine kardeşi ile oynayıp yalnız kalmaz,siz de o da rahat edersiniz:)

VASVIYE

ödül mamaları yaş mamalar yada minik paketlerde kuru mamalar var onlardan alabilirsin onunla daha çok vakit geçir oyun oyna ve eğer seviyorsa dışarıya çıkar