Sakarya'da Tüm Patileri Kesilen Köpek

didemkaranfil

sakarya sapanca yüzevler bölgesinde besleme alanındaki yavru köpeklerden biri. dört patisi de bir cani tarafından kesildi. faili şu anda sokakta serbestçe dolaşıyor.

duyurunun yapıldığı instagram linki:
https://www.instagram.com/p/Bj-dILdFuzz/

zanlının yakalanması için linkte ihbar hattı bilgileri var.
[email protected]
0535 065 37 31 had
Kaynak:ekşi sözlük

yeter ya gerçekten yeter artık! nasıl bir yaratıksınız hangi şartlarda yetiştirildiniz nasıl bir vicdan var sizde? hangi düşünce yapısı ile bunları yapıyorsunuz aklım almıyor gerçekten. size ne yaptı o canlar da onlara bu işkenceyi yapıyorsunuz? adalet denilen olgu nerede? ne zaman bu kadar cani oldunuz?

5 CEVAP

aksoy65

Bütün televizyonların WhatsApp ihbar hatlarına ulaştım hemen hemen inşallah bunu yapan bulunacak ve keşke gözümüzün önünde sallandırılaa

dollfacepersian

Şimdi arkadaşım vasıtasıyla haberim oldu, korkunç bir vahşet ve ülkemiz için önemli bir ayda yapılması ayrı korkunç geldi. Suçlu bulunsa da ancak emniyete getirilip para cezası alır, öder çıkar gider ve maalesef yaptığına devam eder. Bizlerden önce yasaların bu tip suçlara hak ettiği cezayı vermesi gerekiyor fakat bir sürü olay olduğu halde böyle bir uygulama yok. Yurt dışında böyle uygulamalar var ve en son habere göre evcil hayvanım hasta ve doğurdu deyip işten izin almak yasal olmuş. Biz hâlâ yerimizde sayıyoruz maalesef:(

dollfacepersian

Bebek vefat etmiş, huzur içinde uyusun..ona bunu yaşatanlar aynı acıyı çeksin inşallah..
https://www.instagram.com/p/BkDDOk-hJcK/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=pz0cquwdlgik

Gul36

Arkadaşlar şöyle bir kampanya linki geldi bana. Elimizden gelen yalnızca bu olsa bile susup oturmaktan iyidir. Vahşi insanları değiştirmek ve soylarını tüketmek ne kadar zor olsa da belki bu küçük imzayla bir şeylerin değişmesine destek olabiliriz.

https://www.change.org/p/hayvana-%C5%9Fiddet-su%C3%A7-say%C4%B1lmal%C4%B1d%C4%B1r-hayvana%C5%9Fiddetsu%C3%A7tur?recruiter=883144371&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink&utm_campaign=psf_combo_share_initial&utm_term=psf_combo_share_initial

Kedimekim

Geeckten tüyler ürpertici onu gördükce agliyorum nasil bir insan evladi bunu yapar. Kim bilir canı ne kadar acıdi kim bilir ne kadar feryad etti hic mi ici gitmedi bunlari bi canliya yapan bence insan olamaz dilerim allah ona en buyuk cezayi verir. Allah tum acilarini dindirip almis yanina melek olmus o gozlerindeki bakisi unutamiycam