Horozun Kırık Ayağı??

Roza23

Bi arkadaşım köyde ve baktığı horozun ayağının kırıldığını farketmiş. Muhtemelen birinin kasten alip kırdığını dusunuyor. Baya elle tutulmuş gibiymiş cunku. Bi bezle sarmış ayağını ama yine kotuymus hayvan ve eliyle su içirip buğday yediriyormus. Horoz bakımıyla ilgili bi sey bilen biri var mi? Herhangi bi sey yapamıyoruz su an

2 CEVAP

ccamurr

Horozu burdaki insanların beslediğini ve ilgilendiğini pek düşünmüyorum burada soru açıcağınız vakitte internetten 7/24 veteriner numarası bulup arayıp sorun

Roza23

Arayıp ulaşamamış olma ihtimalimi goz ardı etmişsiniz sanirim. Ayrıca evet horoz alışılagelmiş evcil bi hayvan degil ama doğayla ic içe yasayan ya da bi dönem köyde vs horoz bakmış tecrübeli biri vardir diye sordum.