Kedim Ve Muhabbet Kuşum ?

aslitopucar

Kedim muhabbet kuşumun kuyruğunu kanatmış ben yapabilirim?

3 CEVAP

Polatel

Iyi gunler benimde henuz 2.5 aylik kedim var muhabbet kusu ile birlikte malesef yasayamaz kediler bunu tecrube ettim ne kadar kucuk alirsaniz alin kedilerin dogasi geregi avlanma icguduleri genelde baskin cikiyor benim kedimde muhabbet kusumun kafesini devirdi yuksekte olmasina ragmen mumkunse ayri odalarda beslegin degilsede birinden malesef vazgecmek zorundasiniz iyiligi icin.

Zynpkck

Pekala muhabbet kuşu ve kedi bir arada yaşayabilir fakat dikkatli olursanız asla ikisini yalnız bırakmamalïsınız benimde kuşum ve kedim var zor ama imkansïz değil defalarca kafesini devirdi fakat zarar vermesine asla izin vermedik gözlem ve hayır komutunu bilmesi gerekiyo ve sabır yaptığı davranïşın yanlïş olduğunu hissettirin ve mümkün olduğunca yalnız bırakmamaya çalışın bence

aslitopucar

İkisindende vazgeçmek istemiyorum daha dikkatli olacağım yanlız bırakmamak konusunda