Acill Köpeğim Ölüyor Yardımcı Olun Lütfen

Boyka63

Köpeğim dogo arjantin 3 /4 aylık 2 gün yemek yemedi bu gün sabah götürdüm veterinere 4 tane iğne yaptı getirdim aynı kusuyo beyaz köpük şeklinde balgam gbi midesinde hiç bişey kalmadı 3 gündür kusuyo su bile içmiyo ishalıda vardı iğneleri yaptı iyi olur korkma dedi aynı makattan kan bile geliyo

36 CEVAP

egilmez

Köpeginiz kusuyor ise zehirlenmis de olabir kanlı isal ise suan köpeginiz asiri derecede su kaybetmekdedir cok sık su verin kuru mama vermeyin vakit kaybetmeden veterinere götürün ve hic birsey yemedi cok ac ise kemik suyu kaynatip icine iyi haslanmıs yumusak tavuk etini rendelemis gibi parcalayip birazda yogurt katip karıstırıp verin suyu devamli temiz olsun vakit kaybetmeden iyi bir veterinere götür

Artur2017

geçmiş olsun umarım bir an önce iyileşir

aleynacamgoz

Köpeğiniz nasıl oldu? Çok merak ediyorum inşallah iyidir ve bi an önce kurtulur

Benim de başıma geldi gençlik hastalığı vakası.Vitamin hapları(bemix,bemix c)ve reflor kullanmıştık.Ayrica veterinerimiz bi hap vermişti,veterinerinize danismanizi oneririm.Ne yemek veriyorsunuz bilmiyorum ama ishal olduğu için yağlı yemek vermemek adına tavuk göğsü haslayip verirseniz güzel olabilir

didemkaranfil

çok geçmiş olsun, iyi olur inşallah.
bazı forumlarda iç parazit aşısı yapıldıktan sonra bu tür belirtilerin görüldüğünü okudum.

aleynacamgoz

Benim kedimde gençlik hastalığı atlattı, umarım erken teşhistir ve iyi bi tedavi yapılır benim kedimin %95 ölme riski vardı ama çok şükür kurtuldu dualarım sizinle inşallah iyileşir

Bilgos

yaş mamayı ezip şırınga ile denediniz mi?

didemkaranfil

Suyunun içine tavuk suyu &et suyu ekleseniz , bir de bulundugu yer temiz olsun,kanlı ishal demişsiniz bu virusun yok edilmesi için çamaşır suyu ile ortamın dezenfekte edilmesi gerekiyor.

aleynacamgoz

Başka bi şehire gitme şansınız var mı bu tip hastalıklar cidden zor ve aşırı iyi tedavi gerektiriyor, yukarıda arkadaşında yazdığı gibi sırınga yardımıyla mama verebilirsiniz ıslak mamayı şırıngaya çekin ve zorla yedirin suyu da aynı şekilde şu an serum aldığı için vücudu aslında destekleniyor ama yinede vermenizi öneririm

seymaxhy

Nasıl oldu ? İyidir inşallah şimdi

Hilakyol

kedimiz de gençlik hastalaıgı atlatmıştı. zorla agzından şırıngayla sıvı bişeyler yedirtmeye çalışın evdeyken. güneşe arada çıkarın. umarum iyileşir.

Hilakyol

kedimiz de gençlik hastalaıgı atlatmıştı. zorla agzından şırıngayla sıvı bişeyler yedirtmeye çalışın evdeyken. güneşe arada çıkarın. umarum iyileşir.

Artur2017

geçmiş olsun umarım bir an önce iyileşir

egilmez

Havalar iyi ilk önce köpeginizi güzel bir yıkayın üsetmeyin tabi sonra evinizi güzelce temizleyin hic bir koku kalmayacak sekilde sonra bir gazete vs kagıdı gibi birseye kakasindan koku bulastırın bunu disarda yakına kokuyu alabilecegi bir yere koyun sık sık disarıya çıkarın kokuyu alip oraya yapacaktır ve tekrar dısarıya alısacaktır bence kolay gelsin

ozmet

kızsa olaur hastadır yani