Acill Köpeğim Ölüyor Yardımcı Olun Lütfen

Boyka63

Köpeğim dogo arjantin 3 /4 aylık 2 gün yemek yemedi bu gün sabah götürdüm veterinere 4 tane iğne yaptı getirdim aynı kusuyo beyaz köpük şeklinde balgam gbi midesinde hiç bişey kalmadı 3 gündür kusuyo su bile içmiyo ishalıda vardı iğneleri yaptı iyi olur korkma dedi aynı makattan kan bile geliyo

36 CEVAP

Boyka63

Yok çok iyi görünüyor güzel güzel oynuyo güzel yiyo eskisi gbiyiz şükür ama tuvaletini yapıyo ayrıca dün kendi dışkısını yemişti galiba parkta fln gayet güzel oynuyo koşuyo tasmayı açtığımda hemen oyun oynamak istiyo oynuyoruzda enerjisini böyle atıyo ama tuvalet sıkıntı şu an.

Boyka63

Yıkadığımız halde aynı yere yapıyo yani o çevrede yapıyo

felishuman

Neyle yıkadınız? Hala kokusunu alıyorsa yapıyor olabilir

Merhabalar beyefendi,daha once bahsetmiş arkadasim ben de yazmak istedim.Siz "Hayır çok iyi görünüyor."demissiniz ama demek istediğimiz şey hastalığın normal seyri bu.Once kötü oluyor :iştahsızlık,halsizlik,ishal,gözde akinti...Daha sonra iyilesiyor gibi gorunuyorlar,her sey gayet iyi görünüyor iştahı,gözü,kakasi falan ama bi süre sonra tekrar semptomlar devam ediyor ve sizin arkadasinizda olmamasını ummadığım şey oluyor:sinirsel forma geçiş.O evreden sonra iş çok zor,kurtulma ihtimali %1desem bile iyimser olurum.Bu arada arkadaşım kaka naklinden bahsederken son çare diye bahsetmiş orda ufak bi yanlışlık var sağlıklı ve aşıları tam bi köpeğin kakasi sulandirilarak hasta köpegim anüsünden enjekte ediliyor ve bu riskli değil diye hatirliyorum(veterinerimizin dediğine göre)ve riskli olan ve son çare demeyelim denen şey ise bu hastalığı atlatmış ve üstünden zaman geçmiş bi köpekten kan nakli.Inanin canınızı sıkmak için yazmadım bu yazıyı.Bizim köpeğimiz ve kardeşi de bu yüzden öldü ve ikisinde de bu şekilde ilerledi süreç.Vitamin ve prebiyotik vermeyi ihmal etmeyin ve umuyorum ki evin dışinda kalmiyordur arkadaşınız.Surecten haberdar ederseniz deneyim veya alabilecegimiz bilgilere göre yardımcı olabiliriz,iyi akşamlar :)

Arkadaşım da kan naklinden bahsetmiş zaten kusura bakmayın yanlış okumusum

Ve son olarak köpeğinizi dışarı çıkarmamanız gerekiyor hem hastalığı tam geçmediği için başkalarına bulaştırma ihtimali var hem de bagisikliginin güçlü olmasi gereken zamanda baska hastalik kaparsa eminim ki çok üzülürsünüz