Acill Köpeğim Ölüyor Yardımcı Olun Lütfen

Boyka63

Köpeğim dogo arjantin 3 /4 aylık 2 gün yemek yemedi bu gün sabah götürdüm veterinere 4 tane iğne yaptı getirdim aynı kusuyo beyaz köpük şeklinde balgam gbi midesinde hiç bişey kalmadı 3 gündür kusuyo su bile içmiyo ishalıda vardı iğneleri yaptı iyi olur korkma dedi aynı makattan kan bile geliyo

36 CEVAP

Boyka63

Çok çok saolun dün akşam yemeye başladi bu sabahta yedi inanın sanki çocuğum atlattı o hastalığı o kadar mutluyum şu an hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim vakit ayırıp yardımcı olduğunuz için

ayzenua

Merhaba iyi olduğuna çok sevindim fakat biz de kopegimizi bu hastalıktan kaybettik. 1 haftaya yakın iyilesti diye düşündük hiçbir semptom kalmamıştı fakat sonra birden sinirsel forma atladı. Lütfen iyi görünüyor diye tedaviyi aksatmayin, çok sinir bozucu bi hastalık. Morali iyi olsun iştahı yok diye tavukla besliyorduk biz, artı vitaminleri vardı düzenli kullandığı. Eğer gitme şansınız yoksa bile başka veterinerlerden telefonla bilgi alabilirseniz ordan bile çok faydalı şeyler çıkabilir. Bizde son çare olarak kaka nakli yapılmıştı, sağlıklı bir kopekten. Eger ilerlerse hastalığı atlatan bir kopekten kan nakli yapılması önerildi fakat bu riskli bi tedavi yolu, başka çare kalmazsa denenmeli. Rh değerleri farklı olursa kopeginizi kaybedebilirsiniz. Bir de lütfen tikleri var mi diye düzenli kontrol edin, başlarsa hemen veterinere götürün. Temkini elden birakmamakta fayda var. Umarım atlatır, çok geçmiş olsun çocuğa. Size de bol sabır diliyorum

Melisaruk

Çok üzülüyorum şu yavrucakların hasta olmasına. Dertlerini anlatamıyorlar, öylece hiçbir şey yemeden yatıyorlar. Umarın en kısa sürede toparlar. Çok geçmiş olsun. Bizim oğlanda eve geldiğinin 3. günü ishal olmuştu, halsizlikten öyle bir uykuya dalıyordu ki uyandıramamıştık, öldü sanmıştık.. Çok korkmuştum. O geldi şimdi aklıma. Tekrar geçmiş olsun. Güzel haberler bekliyoruz buradan.

Boyka63

Arkdşlar köpeğim iyi oldu şükür yiyo içiyo oynuyo zayıf kaldı oda toparlar heralde ama tuvaletini her yere yapıyo normalde evde kesinlikle yapmazdı hastalandı iyi oldu yeni başladı büyük tuvaletinide küçük tuvaletinide yapmazdı kesinlikle şimdi yapıyo ne yapmam lazım

kaanozguc

götürdüğünüz petshop adını alabilir miyim?

Bence de başka veterinere goturun,ishal ve istahsizlik pek hayra alamet değil,umarim bi sıkıntı olmaz

aleynacamgoz

ishali var mı makattan kan vs geliyorsa köpeğiniz kanlı ishal olmuş olabilir mi:(

aleynacamgoz

acilen çok daha iyi başka bi veterinere götürün bu normal bişey değil

Boyka63

Sanki bu gün daha iyiydi sabah baktığımda şimdi işteyim bi an önce akşam olsada gitsem baksam

Başka veterinere götürün bence

Boyka63

Gençlik hastalığı diyo veteriner az serum yedi akşam bu saate kadar ilgileniyorum uyumadım hala ama yemiyo hiç bişey yemiyo ölecek diye çok korkuyorum

Boyka63

Çok saolun arkdşlar bu gün 5.gün hala bişey yemiyo serum fln veriyoz ama hiç bişey yemiyo sadece su içiyo şaşırdım kaldım napicam bilmiyorum şanlıurfa da yaşıyorum burda veterinerlik fln pek gelişmemiş 5 gündür hiç bişey yemiyo yani ağzını bile vurmuyo mide bomboş yürürken arka ayaklarının üzerinde bile zor duruyo hap fln bişey vermedi sürekli getir diyo serum iğne fln yapıyo yani yemeye başlasa düzelme var diycem ama hiç yemiyo arkdşlar bilgisi olan yardımcı olsun lütfen

Boyka63

Islak mama denemedim kaldığı yeri sürekli temizliyoruz başka şehire gitmeye imkanım yok olsa bi dk tutmam burda sabah veterinere verdim evet ishalı durdu kusması eskisi gbi değil az ama hiç ama hiç bişey yemiyo

didemkaranfil

Serumla o besleniyordur merak etmeyin. Veteriner,serumun icine mutlaka takviye koyuyordur;su içmesi guzel.Bulunduğunuz yer sıcak bir yer,bence suyuna katın ya et ya da tavuk suyu,ağır gelmesin köpeğe sonra.

ozozekinci

onun yanında olup sürekli sevin onu... veteriner yapılacak şeyleri yapıyordur sizde ilginizi eksik etmeyin, onun yanında olduğunuzu ona hissettirin