Sokağımdaki Sağlığı İçin Kısırlaştırmak İstedim Küçükçekmece Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Aldı

Merhabalar sokağımda bulunan onunla bizzat ilgilendiğim sokak kedisini sağlığı için kısırlaştırmak istedim fakat öğrenci olduğum için o parayı verecek gücüm yoktu sonrasında araştırma yaptım Küçükçekmece belediyesinin sokak kedilerini ücretsiz olarak kısırlaştırdığını öğrendim ve başvuru yaptım. 5 Haziran Çarşamba günü gelip aldılar ne zaman getirirsiniz diye sorduğumda 3 gün sonra getireceğiz, getirdiğimizde sizi ararız dediler. Ama bu gün 12 Haziran Çarşamba aradan 7 gün geçti hala getirmediler sürekli arıyorum ama açmıyorlar hat meşgul oluyor , mail attım ona da dönmediler. Çok kötü hissediyorum onu çok özledim ve Şuan ne durumda çok merak ediyorum sizce ona ulaşabilmek için ne yapabilirim, ve sizce bu süreç normal mi getirirler mi bir kaç güne nütfen bana yardımcı olun :(

2 CEVAP

Normalde sizi arayıp bilgi vermeleri gerekiyor ya da en azından size bir dönüş yapmaları gerekiyor ki genellikle buna savunma olarak çok yoğun olduklarını söylüyorlar bizim Kadıköy belediyesi de aynı hiçbir faydası yok açıkcası
Eğer kuruma gidip sorma şansınız vara şansınız öyle deneyin
Kedi umarım iyidir

SevimliCadi

7 gün uzun bir süre sanki. Kısırlaştırmada komplikasyon oluşmuş olabilir, kediyi tedavi için orada tutuyor olabilirler. Kısırlaştırmadan sonra kediyi başka bir bölgeye salmış da olabilirler. Neler duyuyoruz neler... Normalde sizi mesaj ile bilgilendirmeleri lazımdı. Kediyi de aldıkları adreste salmaları gerekiyor. Belediyenin veteriner işlerine gidip kedinin durumunu bizzat öğrenmeye çalışın. Mümkünse yanınıza bir büyüğünüzü de alın, o zaman durumu daha çok ciddiye alırlar.