Kedi Kumu Önerisi

ugur49

Merhabalar,

Uzun süredir kedi kumu arayışındayım ancak henüz güzel topaklanan ve koku yapmayan bir kum bulamadım.

Reflex aktif karbon, Toi Moi aktif karbon, Proline, ve Sandy kumlarını denedim. Bu kumlarda koku sorunu yaşamadım fakat topaklanma sorunu nedeniyle temizlerken dağılma problemi yaşadım. Bu yüzden hâlâ her iki haftada bir yeni bir kum denemek zorunda kalıyorum.

Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

5 CEVAP

ugur49

Link icin tessekur ederim lakin 2021 e ait bir konu ve 2021 den bu yana bircok kum cikmistir, ve mesela toi moi kedi kumu ilk baslarda iyi olup sonlarda bozdugunun farkinda sanirim cogu kulanici

Sznyll

elbette bir sürü kum markası çıkmıştır ancak ben oraya deneyimlediğim kumları yazdım ve onlar haricinde de pek fazla kum deneyimim olmadı yeni çıkan kumlara hakim değilim linkteki cevabımda yazan kumlardan hala lindocat ve proline olanları kullanıyorum proline bana göre eskisinden daha iyi lindocat aynı orada olmayan magic sand kumunu kullanmıştım ekstra olarak o da güzeldi konunun eski olması yanıltmasın düşüncelerim hala aynı

sinemgr

Merhabalar, ben ve çevremin severek kullandığı bir kum var markası Olivacat.
Tozlanma, topaklanma, koku, kedi ve insan sağlığı problemleri açısından çok başarılı.

ugur49

Cok tessekurler