Kedimde Sürekli Nefes Alırken Horlama Gibi Bir Ses Var Bu Durumu Yaşayan Varmı

Venusuranus

Veterinerler bir sorun bulamadı

2 CEVAP

aslihan_e

Ne tür tetkikler yaptı? Hangi testlere baktı? Röntgen çekti mi? Yoksa sadece hemogram bakıp bakteriyel enfeksiyon göremeyince bir şey çıkmadı deyip geçti mi? Belki de daha iyi bir veteriner bulmalısınız. Kediniz cins mi? Öyle ise cinsi nedir? Ne kadar zamandır ses çıkıyor? Yaşı kaç? Ağzından nefes alınca da ses geliyor mu? Şöyle bir ağzını açıp burnunu birkaç saniye tutup ağzından nefes almasını sağlayın, ses kesilirse sorun burun kanalındadır. Bir de nefes alırken mi daha çok ses çıkıyor, verirken mi o da ayırt edici bir unsur. Burun akıntısı, iştahsızlık, hapşırma gibi başka semptomlar var mı?

Venusuranus

@aslihan_e tüm tahliller yapıldı. Dogdugundan bu yana denemediğim veteriner kalmadı. Cins kedi değil tekir. Fib Corona lösemi vs bile yapıldı. Röntgen kalp vs bakıldı. Ben cok elfamli ve özenliym yavrularım için asla ihmal etmem her veterinere güvenmem. En son burun eti dendi