Muhabbet Kuşu Kusma

Merhaba muhabbet kuşum geçen hafta kusmustu ardından tüy dökmeye başladı normal tüy döküm döneminde mi yoksa anormal bir durum mu anlayamadim dün baya toparlamis gibiyken bugün tekrar kustu ciddi bir şeyi var mıdır,ne yapmam gerek köydeyim veterinere de goturemiyorum

2 CEVAP

aslihan_e

Kusma ciddi bir problem. Evde kendiniz pek bir şey yapamazsınız. En fazla suyuna birkaç damla ev yapımı sirke, mümkünse elma sirkesi (Hazır sirke olmaz), birkaç damla limon suyu damlatabilirsiniz. Günlük olarak su değiştirilmeli yoksa sirke ağırlaşır. Muhabbet kuşu ile ilgili forumlar var, oralardan destek isteyin. Oralarda yetiştiriciler oluyor.

SLeo

Merhaba kur kusması mı kaç aylık cinsiyeti nedir yemesi içmesi nasıl son dışkı fotoğrafları vs görmeden birşey denilemez her hangi bir halsizlik iştahsızlık falan var mı