Durgunlaşan Muhabbet Kuşum

cenkk

Muhabbet kuşum 5 yaşında dişi.. son 1 haftadır oda içimde çok rahat uçabiliyorken bayağı durgunlastı çok iyi uçamaz oldu genelde kafesinde durmayı tercih eder oldu youtubeden kuş seslerine tepki vermez oldu yem yiyor ama eskisi kadar değil ne yapabilirim bu hali beni cok üzüyor

3 CEVAP

AhsenAise

Umarım sicaklardandir,biz Hint bülbüllerimize günde bir kez sirkeli su sıkıyoruz,kafese su dolu kap koyuyoruz havuz olarak ,sularını günde iki kez tazeliyoruz ,lakin muhabbet kuşlarının ömrü ortalama beş yıl ,sizi üzmek istemiyorum lakin kuşunuz yaşlı artık

aslihan_e

Yumurta sıkışması olmuş olabilir.

cenkk

Aslıhan hanım tek başına yaşıyor kuşum böyle bir durum varsa ne yapabilirim gözle görülür mü bu durum küçük bir ildeyim burdaki veterinerler pek bakmıyorlar