Temiz İçerikli Kedi Maması Önerisi Olan Var Mı?

kubrapyz

Kedim için uzun zamandır Pro Plan kullanıyordum ancak istailin ürettiği bir mama olması sebebiyle değiştirme kararı aldım. Bu süreçte my cat kullandım ama kedim beğenmedi

23 CEVAP

Ahudr

He bir de kuru ekmekle beslerim demissiniz ya bugdayda Amerikadan geliyor aklinizda bulunsun

Ahudr

Tyguler tam olarakta olay o.Tekrar söyluyorum buğdayını bile dısarıdan alan bir ülke olarak kimi nasil boykot edeceksin.Evinde kullandiğın yerli mali olarak bildigin bir cok urunun içerigi nerden geliyor her türlü Israile mermi destegi sağlanıyor uzerimizden bu sizin boykot dediginiz şey kendi kendini kandirmaktan başka bir şey değil.Nokta

AhsenAise

Şöyle izah etmek isterim ,ben inancım ve vicdanım adına imkanların el verdiği kadarı ile protestomu gerçekleştiririm ,doğru şekilde eylemimi yaparım, bireysel olarak Allah'a verecek hesabım olmadığı için içim rahat olur
Üst tarafı başkalarının mesuliyeti,Allah'a vercekleri hesaptır bu beni bağlamaz

dilo61

Merhaba,
herkes çoğunlukla N&D mamasını kullanıyor fakat bizim veterinerimiz o fiyatı hak etmediğini belirtti. O fiyata Royal Canin, Proplan ve Virbac önerdi. Özellikle Virbac önerdi ama zor bulunan ve çok pahalı olan bir mama.
Biz şuan Royal Canin kullanıyoruz, yaş mama olarak ise Acana ve memnunuz.

kubrapyz

Önerdiğiniz mamalar için teşekkür ederim. Sanırım kedilerde bu süreç biraz uzun sürüyor, alıştığı mamadan vazgeçirmek de zor oluyor gibi, umarım önerdiğiniz bu mamalardan birini kabul etmesini sağlayabilirim

AhsenAise

Menşei Amerika ve İsrail destekçisi olan mamalar almıyoruz yıllardır
Başta ,proplan ( Amerika menşeli) Dog Chow, Cat Chow, Pro Plan, Felix, Gourmet Gold, Friskies.bu lar şuan aklıma gelen boykot markası Nestle ye ait mamalar
Hassasiyet ve insani duyarlılığınizdan dolayı çok teşekkür ediyorum

AhsenAise

İtalya (nd vs) İspanya ( bravery)
Ve yerli mamaları kullanabilirsiniz

Dip not
Alman menşeli mamalar da boykot

SevimliCadi

Ben birkaç aydır Bozita kullanıyorum, tavsiye ederim.