Temiz İçerikli Kedi Maması Önerisi Olan Var Mı?

kubrapyz

Kedim için uzun zamandır Pro Plan kullanıyordum ancak istailin ürettiği bir mama olması sebebiyle değiştirme kararı aldım. Bu süreçte my cat kullandım ama kedim beğenmedi

23 CEVAP

kubrapyz

Aslında yanlış belirtmişim, Nestleye bağlı olarak üretilen bir mama pro plan ve israilin en büyük gıda şirketlerinden biri, bu yüzden ben insanlık nazarında değerlendirip almamayı tercih ediyorum, siz saygı duymuyorum, insalara zarar verilmiş umurumda değil derseniz de o sizin sorununuz ve madem bu şekilde yapmak istiyorsunuz yapın ama insanları cahil diye yaftalamaktan vazgeçin, bu da size naçizane tavsiyemdir.

tyguler

israil malını kullanmama hassasiyetiniz bence anlasilabilir bi hassasiyet ayrıca zaten royal canin ve proplan hayvan deneyi yapan markalar ki bunlar da oyle masum testler degil yani iki taraflı da ekside. ben simdi n&d aldim kedime pek sevmedi tadını ama alıstırmaya calisiyorum yavas yavas. uretim yeri italya. icerik olarak temiz, oranları vs yazılı zaten kafa karistiracak bir icerigi yok proplan royalcanin gibi mamalara gore. butceniz uygunsa degerlendirebilirsiniz. ayriyeten acana da icerigi cok guzel olan bir mama bunlara bakabilirsiniz. virbac proplan ve royal canin de genelde veterinerler kendileri sattıgı icin onerebiliyorlar.

tyguler

boykot konusu markadan markaya degisen bir sey direkt italya boykot demek dogru olmaz markanın yardim ve destegi var mı diye arastırma yapmak gerekir. farmina boykot degildir kesinlikle diye bir savunma yapmıyorum arastırmadım sadece soylenen ulke caplı genelleme icin soyluyorum. boykot yapmak isteyen insanlar yapabildikleri ölcüde kendi ve hayvanlarının saglıgını bozmayacak sekilde alabileceklerini en aza indirmeye calisan insanlar. yok saka gibisiniz dis macununuza bakın evdekileri cope atın degil olay.

kubrapyz

Teşekkür ederim önerileriniz için ama bu önerdiğiniz markalar israil destekli olduğu için ne yazık ki bunları kullanamam. Bunların dışında başka bir öneriniz var mı acaba? Bir de virbacda sanırım domuz proteini varmış, birkaç yerde hastalığa sebebiyet verdiğini okumuştum, bu konudan dolayı bu mamadan da emin olamıyorum

GzdeAkbuz

Kedime bayadir pro Choice kullaniyorum ondan önce çok mama değiştirdim Happy Cat , hills, brit, profine, sanabelle, nutri feline, bozita, mera, advance, optimeal, kito, bunlardan denediklerimde var denemedigimde ama hem fiyat olarak hemde kedimin severek yediği mamaya geri döndüm her seferinde

Ahudr

Proplanin israil üretimi oldugunu nereden cikarttiniz Allah askina cahil cahil konusmayin ya evdeki butun israil mallarini camdan atmaya kalksan evde bi tek çoraplariniz kalir tobe yarabbi

kubrapyz

Ayrıca her şeyin alternatifi var, araştırıp bulmak o kadar da zor değil

kubrapyz

Desteğiniz ve mama önerileriniz için teşekkür ederim, mama değişikliğine gittiğim günden beri yeme alışkanlığı azaldı ama keyfinde herhangi bir değişiklik yok, neler olduğunu anlayabilmek için veterinerime götürmeye karar verdim. Bazı kedilerde hastalık belirtisini doğrudan görmek mümkün olmuyor. Daha öncesinde dişi çekilmişti ve bir dişi de temizlendi ağzındaki koku fırçalamama rağmen gitmiyor aksine çoğalıyor, bununla da alakalı olabilir mi bilmiyorum çünkü 2 süreç de aynı zamana denk geldi, veterinere gittiğimizde belli olur artık ne olduğu

Kubragulll

Ben kedime brit care kullanıyorum. İçeriğini beğeniyorum ve çok seçici kedim de başka mama sevmiyor

Ahudr

Iste aslında cahil dememdeki kasıt buydu proplanı boykot edip Amerikan ve Italyan mallarina yönelen arkadaşlar şaka gibisiniz gercekten.Madem boykot yapiyorsunuz sizi yerli malina davet edelim buyrun kedislerinize bonacibo yedirin.Evdeki dis macunlarinizin da menseilerine bi bakın bakalım neresiymiş.Ülke boykotu kisisel yapılmaz bunu bir gün idrak edersiniz umarım.

Ahudr

Italya ve ispanya da destekcidir bu arada bilmeyenlere duyurulur

kubrapyz

Hepinize teşekkür ederim, veterinerden sonra değerlendireceğim önerilerinizi

kubrapyz

Saydığınız diğer markaların da israil destekçisi olduğunu bilmiyordum, bunları da göz önünde bulundurmak lazım

AhsenAise

İtalya ve İspanya 2023 tarihinden itibaren İsrail'i en sıkı şekilde BOYKOT eden ulkeler
Rica ediyorum araştırınız
Evimdeki diş macunu est markasina ait Türk markası
Evimdeki beyaz eşyadan çöp poşeti ne kadar türk , İtalya ürünleri
Kedimi kuru ekmekle doyurur yine de bebek katillerine cephane için para ödemem
Ve şükürler olsun ki tek değiliz

Lütfen ahudr arasitiriniz İtalya ve İspanya konusunda insanları yanıltiyorsunuz

Ahudr

AhsenAise hangi birini anlatayim ki ben şimdi size siz at gözluklerinizi takmışsınız.Türk menşeeli urunlerin iceriklerinin bile nerelerden alindıgını bu zihniyette oldugunuz surece anlamaniz cok zor.O bahsettiginiz Italya ve Ispanya gibi ülkelerin de yönetimleri degil sizler gibi duyarlı olan insanları boykot yapıyor.Yönetimler boykot yapmadıgı sürece siz isteseniz de istemeseniz de farkında olmadan her turlu mermi parasi gonderiyorsunuz.Ticari iliskileri detaylı araştirmanizi oneririm.