Diyecek Bir Şey Bulamıyorum.

eltarcin

Hiçbir şey yazmak istemiyorum şu anda. Daha bunun acısı bitmeden yenisi gerçekleşmiş. Lütfen bir göz atın habere.
https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/bursada-4-ayagi-kesilmis-yavru-kedi-olusu-bulundu-2476510/

5 CEVAP

Elifoo

Nasil bir dunyada yasiyoruz artik? Cidden insanlik neye donusuyor boyle?! Nasil bir vicdan nasil bir mide bu? Bunu yapan kisi hic mi sevgi gormedi hic mi sevmedi ben anlamiyorum. Aramizda illa ki ogretmen/anne/baba ya da adayi vardir. Allah askina cocuklariniza sevgiyi ogretin. Sevmeyi ogretin. Birakin gec okusun, carpim tablosunu ezberlemesin, insan olsun ilk once. Canlilara zarar vermemeyi ogresin, empatiyi ogrensin. Insanligi ogrensin kisaca.. Daha az once kadinin biri cocugunun yaninda kedi kovaladi.. ne saniyorsunuz, simdiki psikopatlar gecmiste bu sahneye tanik olmus insanlar.. ne soyleyecegimi ne tepki verecegimi gercekten bilmiyorum artik.. Allah sonumuzu hayretsin..

Cathorn

(ಥ﹏ಥ)

eltarcin

Kaç saattir düşünüyorum. Yakalanması için soruşturma başlatılmış ya, hani şu yeni düzenlemeye göre hayvanlara zarar veren/öldüren/işkence yapanlara hapis cezası verilecekti. Acaba bulunursa (ki peşi bırakılmazsa kesinlikle bulunacağını düşünüyorum) bu işlem gerçekleştirilecek mi? Para cezası nedir ya?! O zaman zengin olan öldürdürsün, patilerini kessin, (yazarken bile aklım almıyor) işkence yapsın. En acı veren de ne, biliyor musunuz? Elimden hiçbir şeyin gelmemesi..

dollfacepersian

Bundan önceki olayda kediye cinsel tacizde(o kelimeyi kullanmak istemiyorum) bulunup ölmesine sebebiyet veren şerefsizin evinde bir sürü farklı hayvana ait tüyler, çocuk p.. su bulunmuş ve daha önce mahallenin çocuklarına şeker verip kandırmaya çalıştığı söylenmiş halk tarafından.Tutuklandı diyorlarda kesin bilgi mi kaç yil hapis yatar bilmiyorum. Gerçekten ülkece ne hale geldik,bu kadar iğrenç korkunç şeyler nasıl oluyor anlayamıyorum.. Bağırmak çağırmak yeter diye haykırmak istiyorum, gerçekten sırf bu yüzden ülkemden soğudum;((

Elifoo

Kesinlikle haklisiniz. Ya dusunsenize belki bir iki gun once biz normal hayatimiza devam ederken bir yerlerde o yavru ciglik cigliga bagiriyordu ve biz duyamadik.. insan dusundukce cildiracak gibi oluyor