Şizofreni Haftasından Kedi Alınır Mi

Kayerden

Binada bir komşumuz annesiyle yaşıyor. 2 kedileri var. Annesi şizofren hastasıymis kızı işe gidiyor. Kadın camları açıyor kediler düşecek diye korkuyoruz. Kızına söyledik ne yapayım ilaçlarını almıyor diyerek işin içinden çıkıyor. Kedilerin zarar görmesinden korkuyoruz.. Nasıl bir yol izlemeliyiz

5 CEVAP

Sezgek

Bu çok ciddi bir konu annenin o kedilerle bağı ne durumda bunu bilmiyorsunuz anneden o kedileri almak çok farklı boyutlarada olaylara neden olabilir bahsettiğiniz konu çok hassas ve ciddi bir konu sizi de anlıyorum ama kedilerin anneden alınmasına karar vermek için bence doktoruna danışmak gerek ben buna tek başınıza ya da kızıyla karar vermeyin derim

simbakedi

bu hastalık ileri derecede sadece kedilere değil öncelikle evdekilere de tehlikeli. bir şey yapılır mı bilmiyorum ancak umarım bir sorun çıkmaz. üste çıksın diye yazıyorum

Kayerden

Doktora gitmiyormus binadaki herkes korkuyor herkese küfrediyor. Ama ben en çok kediler için korkuyorum

AhsenAise

Hayvan polisi ile almayı düşünüyorsanız onlar almıyor,bir tas su veriliyorsa ,üzerinde mendil kadar gölgelik varsa almıyoruz dediler bana , işkence görüntüsü içeren video varsa elinizde o zaman elbette alırlar ,
Yukarıda yazılana katılıyorum kedilerin alınması daha fena bir sonuçla karsilasmaniza neden olabilir

ventricosa

Tedavi görmüyorsa ilerleyebilir ve kedilere başka zararlar da verebilir kedilere sağlıklı bir şekilde bakamaz bence bir şekilde akli dengesinin yerinde olmadığını bildirip kedileri sahiplendirin