Ne Kadar Vermeliyim ?

ozmet

2 aylık yavru kedim var günde saat kaçta ne kadar vermeliyim mamayı

4 CEVAP

felishuman

Daha çok küçük. Gelişme döneminde olduğundan mama kabını sürekli dolu tutmalısınız

sertenisto

Mama kabı hep dolu olsun ama 1 hafta yiyecek gibi çok koymayın ki bayatlamasın. Uzun süre bekleyince bayatlıyor kokusu azalıyor. İlk koyduğunuzdaki gibi iştahla yemeyebilir. Bir de mama kabının yakınına günlük tazelediğiniz su kabı koymayı unutmayın :)

ozmet

sağolun

septikbaykus

minimum 35-40 koyun. bitiriyosa yenileyin