Hasta Yavru Kumru Acil

aytug16

Herkese merhaba yeni üye oldum önemli bir durumdan dolayı.Dün yavru kumru buldum petibör bisküvisini ılık suyla karıştırıp şırıngayla besledim bu gün sabah 10 da verdim kendine gelmiş, kutunun içinde hareket ediyor yem yemeye çalışıyordu aynı şekilde saat 4 de besledim bu sefer yorgun kanatları yere yatık hale geldi lütfen istanbul anadolu tarafında ücretsiz veteriner yada uygun fiyatlı varsa bana yardımcı olur musunuz sabaha çıkamamasından korkuyorum

5 CEVAP

ozmet

İstanbul beşiktaştarfı barınak var veterineride var

ozmet

İstanbul beşiktaştarfı barınak var veterineride var

ozmet

İstanbul beşiktaştarfı barınak var veterineride var

aytug16

anadolu yakasında dudullu taraflarında varmı acaba çok acil de

aytug16

Yorum yaptıkdan sonra 2 saat sonra öldü :( ağzından nefes alıp kanatları açıktı bilmiyorum ama solunum yoluyla alakalı olabir.Ataşehirde yabani hayvanlarla ilgilenen 7/24 açık olan veteriner buldum ararsanız size yardımcı olabilirler fiyat konusunda eğer götürseydim iş işden geçmiş olurdu sanırım

Umarım kimse benim durumuma düşmez veteriner web adresi: Ataşehir Veteriner