Acillll Kuş Hakkında

eylem97

Kuşum 6 yaş civarında sürekli ters dönüyordu öleceğini düşündük ilaç verdik fakat sonra kuşçu çiftleşmek için böyle yaptığını söyledi sizce erkek kuş alsam bi sorun olur mu yaşlı olduğu için kaç yaşında kuş almalıyım ??alışırlar mı ve almalı mıyım

4 CEVAP

eylem97

???

Derdedermanim

Kuşçular tüccardır size yeni kuş satmak istemiş ne alakası var eş istese egilir bir pozisyon alır kuşunuzun sağlıgında problem var sanki biraz daha açıklama yaparmısınız muhabbet kuşumu ?
Zaten yaşlanmış baya yavru falan beklemeyin eşiylede kavga etmesi muhtemel...

deniz_berkan

kuşunuz çiftleşmek istediğinde gövdesini yere indirip kuyruklarını havaya diker ve durmadan konusurlar anlarsınız halinden zaten değişik bir hal alırlar . benim dişi kuşum kendi kendine boş yumurtamıstı sıvı salgısından yumurta cıkarmıstı. erkek aldık ikisinide gömdü sagolsun çiftleşmeden . ozamanlar pek bilinçli değildim erkek dişinin kafesine geldiğinde dişi hükümdarlık saglıyor erkeğe. eger erkek kus alacaksanız baska kafese tasıyın dişi kuşunuzu erkeğin evine gitmiş gibi olsun .

eylem97

Sürekli ters duruyordu ve kuyruğunu bir ileri bir geri sallıyordu sonra düzeldi gibi oldu yani erkek almamalıyım ya sıkıntı çıkarabilir