Bu Kedinin Cinsi Nedir

Eyl24

Böyle bir kedi sahiplenmek istiyorum cinsini merak ediyorum

12 CEVAP

didemkaranfil

British Longhair cinsi bir kedi olan Smoothie.

Semra-a

Ünlü bir kedi mi bu? Ben bir tek snopy i tanıyordum :)

didemkaranfil

Dünyanın en fotojenik kedisiymiş,adı smoothie.

gelincik-219

Aaa evet ırkı smoothieymiş

gelincik-219

somali kedisine benzettim

Cathorn

chinchilla gibi

Semra-a

chincilla sanki.

didemkaranfil

British "short" Hair ilanı var sitede,british long Hair bulamadim.
https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/18886-ucretsiz-siyam-british-iran-kedisi-istiyenler

Sergenn

Yavrular ücretsiz mi ?

Sergenn

Şaşırdım doğrusu :)

dollfacepersian

Böyle bir kediyi ücretsiz sahiplenmeniz imkansız çünkü bu golden renkli bir British longhair. British longhair zaten çok pahalı bir ırk iken golden rengi (farklı farklı şekilde olabiliyor bu sanırım golden shaded ) en özel renk olarak kabul ediliyor ve en az 2000-2500 gibi fiyatları var. Kimse de böyle bir ırkı ücretsiz vermiyor bu yüzden.
Farklı renklerde british shorthair ücretsiz bulabilirsiniz ancak