2,5 Aylık Yavru Kedim İçin İçeriği Güzel Ve Besleyici Mama Öneri Acil

Merhaba 2.5 aylık yavru kedi sahiplendim. Yavru kedim şuanda royal canin kitten yiyor. İçeriğini beğenmediğim için mama markası araştırması yaptım ve bozita, brit care, pro-nutrition, Exclusion ve spectrum mama markalar arasında kaldım hangisi daha iyi sizce?. Sizinde memnun kaldığınız mama markaları var mı?

38 CEVAP

Kullandığınız ,güzel başka markalar varsa öneriye açığım

Önerilere açığım*

Bir sorum daha var. Evde 1 yaşında erkek büyük kedimde var. Dişi 2.5 aylık Yavru kedimle fazla anlaşamıyorlar ne yapmalıyım sizce. Yavrunun geleli 3 hafta oldu?

ventricosa

Fiyatı yüksek malesef ama orta segment mamalar da artık pahalı royal hills gibi içinde direkt fresh et olmayan markalar bile 700-800 bandında o yüzden ben onlara bu paraları vermektense acanayı tercih ediyorum ama tabi ki tercih sizin

@ventricosa haklısınız🙏. Öneriniz için teşekkür ediyorum

@ventricosa malt olarak hangi marka kullanıyorsunuz?

ventricosa

Gimcat kitten kullandım 6.5- 7 aylık olduğunda da malt soft extraya geçtim kedim çok seviyor, veteriner markalarına erişimim zor oluyor o yüzden güvenilir pet marketlerden gimcat alıyorum

Dr.Clauder's nasıl sizce?