Kedi Mamasi

Scot

Meraba kedim royal caninkitten 36 kullaniyor yeniden mama alicam ve degistirmek istiyorum cok iyi degil dediler.n&d narli tavuklu kitten almayi dusunuyorum sizce iyimidir ne onerirsiniz

33 CEVAP

Scot

Benim kedimde 3 ayina giricek daha @felishuman sizce ne almaliyim.siz ne kullaniyorsunuz yada.acana pacifica yi onerdiler bana

cakil_18

Sadece balıklı beğenmeme ihtimaline karşın bence arkadaşın dediği tavuklu balıklı Acana wild prairie de deneyebilirsiniz.

septikbaykus

He benimki her türlü götürdüğü için direk aldım rahat şekilde :)

septikbaykus

Yesin tabi canım. ama tavuk diye '' kanatlı proteini '' koyunca insan yedirmek istemiyo ek olarak günümüz tavuklarını biliyoruz.

İlla tavuk yediriceksen İnstinct al tavuğun kralını yesin

Scot

Iyice kafa karisti

septikbaykus

Scot. Salla tavuğu abi sen. acana pasifica al paran varsa yada karma et isterim dersen grasslands al.

Daha düşük fiyata nd morina yada petcurean go al geç abi. Yaz geldi balıklı yerlerse daha iyi

onuralpaslan

tavuk alerji yapabilir bende nd kullanıyorum yaban mersinli portakallı yaban domuzlu vb tahılsız olanlardan şuanki kullandığım regional red - ondan önce wildfield tı tahılsız kilolu değilse hareketliyse sağlık sorunu vb özel durum yoksa tahılsız almanızı tavsiye ederim

felishuman

Ben de ND kullanacaktım fakat bulunduğum yer Türkiye’nin en sıcak yeri diyebilirim haliyle evin içi de özellikle belli saatlerde çok sıcak olduğundan içindeki et sadece tavuktan karşılanmış mamalardan kaçındım. Ama kedim yavru olduğu için en azından 1 yaşına kadar tavuğa ihtiyacı olduğunu düşünüp Acana Wild Prairie siparişi verdim; hem tavuk hem balıklı. Fiyatı da uygun. Petlebiden sipariş verdim *********** da var. Ama alacaksanız Acana ve Orijen mamaları bulduğunuzda hemen alın şuan ciddi stok sıkıntısı var ve Temmuz sonuna kadar bu sıkıntının süreceği söyleniyor.

felishuman

Acana Wild Prairie öneririm size, inceleyin isterseniz

Scot

Onerdiginiz mamaya baktim fakat yetiskin mamasi o galiba

felishuman

Acana mamalar bütün yaş gruplarında kullanılıyor

Scot

Veterinerime sordum bana yine royal canin baby cat onerdi cok kararsiz kaldim ya:()

felishuman

Veterinerlere mama konusunda güvenmeyin onlar için bir miktar ticarete giriyor bu mama olayı. İçeriklerini karşılaştırırsanız aradaki devasa farkı görürsünüz zaten

Scot

Bende acana pacifica alayim o zaman.royal caninden sonra agir gelirde yiyemezse diye korkuyorum ama ins oyle olmaz

Scot

Acana pacificaya bakiyoru