Kedi Mamasi

Scot

Meraba kedim royal caninkitten 36 kullaniyor yeniden mama alicam ve degistirmek istiyorum cok iyi degil dediler.n&d narli tavuklu kitten almayi dusunuyorum sizce iyimidir ne onerirsiniz

33 CEVAP

Castielthecat

Ben öneririm! Biz 1 ay önce n&d tavuklu narlı kitten a geçtik ve şu an Castiel de ben de memnunuz.

Gul36

N&D kitten, tavuklu olduğu için sıcakta mantara neden olma ihtimali var. Mama alırken bunun da göz önünde bulundurulması gerekiyor. Bütçe sıkıntınız yoksa Petcurean Go sensitivity&shine, Acana Pacifica, Acana Grasslands, Orijen 6Fish olabilir. Yalnız Acana ve Orijen'lerde stok sıkıntısı var diye biliyorum. N&D'nin balkabaklı ve kinoalı serileri öneriliyor. Biraz daha düşük fiyatlı ve düşük proteinli derseniz de N&D morina balıklı olabilir.

Scot

Baska tavsiyesi olan varmi acaba.bu mama iyimi yoksa

Scot

Kedim yawru oldugu icin bende tavuk icerikli alayim dedim ama kararsiz kaldim simdi

Muzeyyennb

N&D iyi bir marka fakat tavuklusunu almanizi onermem malum yaz. Onun disinda acana,orijen öneririm kaliteli mamalar

Scot

Tamam inceleyim.tuylerinede iyi gelsin istiyorum biraz dokuluyor

Scot

Anladim tmm oyleyse saolun

septikbaykus

İslamiyetin değişmez şartı allaha inanmaksa mama alımının değişmez şartı veterinerlere güvenmemekdir.

Gül güzel mamalar saymış kesinlikle alın fiyat olarakda aşırı pahalı değiller petcurean ve nd çok iyi mamalar

nd morinalı ucuza geliyo hatta

septikbaykus

Valla durumum iyi olsa gider acana pasifica alır balığa doyururum bebeğimi. Kış gelincede acana grassland

felishuman

Petlebiden indirim kodu gelmişti bana %5 ve 10₺. Acana alırken %5 kullandım ve 99₺ye geldi mama. Yoksa ben de şuanki çulsuzluğumla rüyamda görürdüm Acana’yı:D İyi ki varsın Petlebi ve indirim kodları.

septikbaykus

@felish bende bizimkine nd morina aldım. Sonraki mamada pasifica yada petcurean denemek istiyorum. Petcurean fiyat olarak çok iyi fiyata geliyo

Ama sen pasifica deneyimlerini anlatırmısın ? birde o mama 1 ay yetecekmi ?

felishuman

@v4pati Ben Pasifica hiç kullanmadım; hatta Acana’yı hiç kullanmadım daha önce. Bu ilk Acana mamamız. Deneyimleyince yazarım yine de. Petcureanı ben de çok düşündüm ama içinde tavuk da olsun istediğimden şimdilik kullanmayı düşünmüyorum

septikbaykus

Neden istedinki tavuğu felish ?

Scot royalin içinde bi halt yok. Kedin attan inip mercedese binicek buna emin ol : ) petcureanda iyi içerik olarak denemedim ama kullanan var

Bende nd morina kullanıyorum şuan

Scot

O zaman en son karar acana diyorum yani.tmm bi bakayim ben

felishuman

@v4pati Yavru kedilerin gelişim döneminde tavuğun önemi büyük. Bu yüzden kitten mamalar genelde tavuk içerikli oluyor. Benim bebiş de 5 aylık. 1 yaşına kadar yavru sayıldığı için tavuktan uzaklaşmak istemiyorum:)