Kedi Mamasi

Scot

Meraba kedim royal caninkitten 36 kullaniyor yeniden mama alicam ve degistirmek istiyorum cok iyi degil dediler.n&d narli tavuklu kitten almayi dusunuyorum sizce iyimidir ne onerirsiniz

33 CEVAP

septikbaykus

@felish hiç tavuk yemedi. Kuzulu ve balıklı yedi ve dana gibi şuan gören buna bişey olmaz sal dışarı diyo hatta.

Yani tavuk yemezse bişey olmaz.

scot pasifica iyi seçim nd morina al daha ucuz olsun dersen yada petcurean

bunların hepsi royalden iyi

felishuman

@v4pati Her şeyi yesin tavuk da yesin:) Maşallah sizinkine de. Ben yararlı olan bütün et çeşitlerini tüketmesi taraftarıyım.

@Scot Acana Wild Prairie önermiştim biraz önce:)

septikbaykus

Karma yedirmek isteyen Acana Grasslands yedirsin. Her eti bolca basmışlar mamaya :D